Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Bio-Oil olejek do ciała 60 ml

Dostępność: dostępny (większe ilości prosimy uzgadniać tel. 530 749 416 przed złożeniem/opłaceniem zamówienia)
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 36,54 zł 36.54
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Cederroth Polska
Kod produktu: B37C-64771

Opis

Specjalistyczna pielęgnacja skóry.

Bio Oil jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji skóry. Poprawia nierówny ton skóry oraz zapobiega w pojawianiu się rozstępów i blizn, a już powstałym skutecznie pomaga poprawić wygląd. Jest polecany dla dojrzałej i starzejącej się skóry. Polecany równiez do cery suchej i odwodnionej.

Produkt polecany jest do pielęgnacji skóry:

  • z bliznami
  • z rozstępami
  • o nierównym kolorycie
  • do skóry dojrzałej i starzejącej się
  • do cery suchej i odwodnionej

Produkt zawiera składnik PurCellin Oil, który jest dobrze tolerowany przez skórę, dzięki czemu produkt szybko się wchłania. Zawiera witaminy A i E oraz olejki- nagietkowy, lawendowy, rozmarynowy i rumiankowy.


Jak używać:

BliznyOlejek pomaga poprawić wygląd zarówno nowych i starych blizn powstałych po zabiegach chirurgicznych, skaleczeniach, poparzeniach, blizny potrądzikowe oraz po ospie wietrznej. Pomaga zmniejszyć niewygodę związaną z pokiereszowaną mocno odwodniona i łuskowatą skórą.

Stosowanie:Dwa razy dziennie masując delikatnie koniuszkami palców, aż do wchłonięcia. Używać min 3 miesiące. Nie stosować na uszkodzoną skórę.


Rozstępy:Olejek zmniejsza prawdopodobieństwo powstania rozstępów mogących wystąpić podczas ciąży, w trakcie przybierania na wadze albo szybkiego wzrostu w okresie dojrzewania.

Stosowanie:Dwa razy dziennie w obszarach najbardziej podatnych na pojawianie się rozstępów masując koniuszkami palców do wchłonięcia.

Nierówny ton skóry: Pomaga odzyskać właściwy, bardziej równomierny koloryt skóry po zmianach hormonalnych i i przebarwieniach wywołanych nadmierną ekspozycją na słońce.

Stosowanie: Dwa razy dziennie masując koniuszkami palców w miejscach gdzie skóra zmienia swój odcień.


Odwodniona skóra: Nawilża skórę wystawioną na ekstremalne warunki pogodowe oraz chroni skórę przed nadmierną utratą wilgoci spowodowaną klimatyzacją, centralnym ogrzewaniem, częstą kąpielą w twardej wodzie.

Stosowanie: Stosuj po kąpieli, prysznicu i wygrzewaniu się masując skórę zwracając szczególną uwagę na miejsca suche i popękane.

Produkt można dodawać do kąpieli.

Bio-Oil jest hipoalergiczny i nie zawiera konserwantów dlatego jest odpowiednim preparatem dla wszystkich rodzajów skóry.Do użycia na twarz i ciało.

Dla kobiet w ciąży: Stosować od rozpoczęcia drugiego trymestru ciąży - dwa razy dziennie. Wmasowywać w miejsca podatne na powstawanie rozstępów takie jak brzuch, piersi, dolna część pleców, biodra, pośladki i uda.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Mniszek korzeń 50 g
Mniszek korzeń 50 g
5,20 zł
szt.
Krwawnik ziele 50 g
Krwawnik ziele 50 g
4,60 zł
szt.
Senes liść 50 g
Senes liść 50 g
5,15 zł
szt.
Pokrzywa liść 50 g
Pokrzywa liść 50 g
4,90 zł
szt.
Dziurawiec ziele 50 g
Dziurawiec ziele 50 g
4,62 zł
szt.
Melisa liść 50 g
Melisa liść 50 g
4,60 zł
szt.
Skrzyp ziele 50 g
Skrzyp ziele 50 g
4,73 zł
szt.
Kwiat rumianku 50 g Kawon
Kwiat rumianku 50 g Kawon
4,52 zł
szt.
Gigamax Calm 30  tabletek
Gigamax Calm 30 tabletek
15,80 zł
szt.
Kozłek korzeń 50 g
Kozłek korzeń 50 g
5,99 zł
szt.
Mięta pieprzowa liść 50 g
Mięta pieprzowa liść 50 g
4,41 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl