Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kolagen beauty formuła 174g PharmoVit

Dostępność: dostępny (większe ilości prosimy uzgadniać tel. 530 749 416 przed złożeniem/opłaceniem zamówienia)
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 72,00 zł

Cena regularna:

72.00
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: PharmoVit
Kod produktu: 57A0-971FF

Opis

Kolagen Beauty Formula to kompozycja składników wspierających zdrowie włosów, skóry i paznokci. Zawiera kolagen VERISOL®, kwas hialuronowy, koenzym Q10, biotynę oraz inne witaminy i minerały, a także ekstrakty roślinne. Kolagen jest białkiem występującym w ludzkim organizmie. Stanowi główny składnik tkanki łącznej. Wchodzi w skład nie tylko skóry, ale również ścięgien, włosów, kości, paznokci i stawów. Kwas hialuronowy obok kolagenu stanowi kluczowy składnik tzw. macierzy międzykomórkowej skóry właściwej oraz jest głównym składnikiem mazi stawowej. Koenzym Q10 jest organicznym związkiem chemicznym występującym w organizmie, w mitochondriach komórek ciała. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, chrząstki, kości, dziąseł i skóry. Cynk pomaga zachować zdrową skórę, paznokcie i włosy. Witamina A pomaga zachować zdrową skórę. Biotyna pomaga zachować zdrową skórę i włosy, a selen zdrowe paznokcie. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, a witamina A i niacyna pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych i i skóry.

Kolagen jest głównym składnikiem ludzkiego ciała. Około 30% naszego całkowitego białka w organizmie to kolagen.

 

Kolagen jest niezbędny w stawach, kościach, mięśniach, więzadłach i ścięgnach. Jest jednym z podstawowych białek strukturalnych tkanki łącznej, skóry, włosów i  paznokci, a także występuje w dużej ilości w naczyniach krwionośnych, krążkach międzykręgowych, barierze krew-mózg, rogówce, zębinie i ścianie jelita – jest istotnym składnikiem całego naszego całego organizmu.
Bioaktywne peptydy kolagenowe zawarte w VERISOL® firmy GELITA to fizjologicznie aktywne polipeptydy otrzymywane z białka kolagenowego, których sposób działania jest związany z unikalnym profilem rozkładu masy cząsteczkowej peptydu, wykraczając tym samym poza podstawową rolę odżywczą białka, polegającą na dostarczaniu niezbędnych aminokwasów w celu zaspokojenia dziennego zapotrzebowania. Bioaktywne peptydy kolagenowe mają opatentowany profil peptydowy, specjalnie zoptymalizowany w taki sposób, aby wspierać piękno od wewnątrz. 

 

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji o VERISOL®

 

 

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 porcja proszku (5,8 g) = 2 pełne miarki. Miarka dołączona do opakowania.

 

 

 

Sposób użycia: Porcję proszku (2 pełne miarki) wymieszać w 100 ml letniej wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu raz dziennie w trakcie posiłku.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechewywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki: Hydrolizowany kolagen wołowy VERISOL®, hydrolizowany kolagen wołowy, witamina C (kwas L-askorbinowy), aromat, ekstrakt z ziela skrzypu polnego standaryzowany na 7% krzemionki, cynk (glukonian cynku), ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na 95% oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC), aromat, witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, witamina A z CaroCare® (beta-karoten), kwas hialuronowy (hialuronian sodu), niacyna (amid kwasu nikotynowego), Selenium SeLECT® selen (L-selenometionina), koenzym Q10, biotyna (D-biotyna).

 

 

Suplement diety zawiera substancję słodzącą.

 

Składniki w porcji dziennej

1 porcja/5,8 g

Hydrolizowany kolagen wołowy VERISOL®

2500 mg

Hydrolizowany kolagen wołowy

2500 mg

Kwas hialuronowy

20 mg

Koenzym Q10

10 mg

Witamina C

160 mg (200% RWS)*

Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera)

– w tym oligomeryczne proantocyjanidyny

50 mg

 47,5 mg

Ekstrakt z ziela skrzypu polnego

(Equisetum arvense)

– w tym krzemionka

100 mg

 

   7 mg

Biotyna 

1000 µg (2000% RWS)*

Cynk

10 mg (100% RWS)*

Witamina A

400 µg (50% RWS)*

Witamina E

12 mg (100% RWS)*

Niacyna

16 mg (100% RWS)*

Selen

55 µg (100% RWS)*

 

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

 

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.
Selenium SeLECT® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy SABINSA

Owocowy smak (brzoskwinia/banan).

 

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Mniszek korzeń 50 g
Mniszek korzeń 50 g

6,40 zł

szt.
Krwawnik ziele 50 g
Krwawnik ziele 50 g

6,10 zł

szt.
Pokrzywa liść 50 g
Pokrzywa liść 50 g

7,20 zł

szt.
Melisa liść 50 g
Melisa liść 50 g

5,10 zł

szt.
Senes liść 50 g
Senes liść 50 g

5,15 zł

szt.
Skrzyp ziele 50 g
Skrzyp ziele 50 g

5,40 zł

szt.
Dziurawiec ziele 50 g
Dziurawiec ziele 50 g

5,10 zł

szt.
Gigamax Calm 30  tabletek
Gigamax Calm 30 tabletek

29,00 zł

szt.
 Szypułki czereśni 50 g PROHERBIS
Szypułki czereśni 50 g PROHERBIS

10,50 zł

szt.
Mięta pieprzowa liść 50 g
Mięta pieprzowa liść 50 g

5,10 zł

szt.
Promocje
 Intractum Hippocastani Phytopharm 100ml  PhytoPharm
Intractum Hippocastani Phytopharm 100ml PhytoPharm

14,80 zł

Cena regularna: 17,90 zł

szt.
Apivaginal 5 globulek Farmina
Apivaginal 5 globulek Farmina

24,90 zł

Cena regularna: 28,50 zł

szt.
Acard 75 mg x 30 tabl. dojelit.
Acard 75 mg x 30 tabl. dojelit.

9,90 zł

Cena regularna: 12,00 zł

szt.
Czopki glicerynowe 2g Farmina
Czopki glicerynowe 2g Farmina

9,90 zł

Cena regularna: 11,00 zł

szt.
WYPRZEDAŻ Arnika & Nagietek 350g Virde
WYPRZEDAŻ Arnika & Nagietek 350g Virde

18,90 zł

Cena regularna: 24,90 zł

szt.
WYPRZEDAŻ Kasztanowiec kora 50 g. Data ważności: 09/2025
WYPRZEDAŻ Kasztanowiec kora 50 g. Data ważności: 09/2025

4,90 zł

Cena regularna: 6,00 zł

szt.
Apirectal czopki 10 szt Farmina
Apirectal czopki 10 szt Farmina

28,40 zł

Cena regularna: 33,30 zł

szt.
Xenna extra x 10 tabl
Xenna extra x 10 tabl

15,70 zł

Cena regularna: 18,70 zł

szt.
WYPRZEDAŻ Dentosept A spray 25g Phyto Pharm. Data ważności: 09/2025
WYPRZEDAŻ Dentosept A spray 25g Phyto Pharm. Data ważności: 09/2025

27,30 zł

Cena regularna: 32,80 zł

szt.
WYPRZEDAŻ Kolendra owoc 50 g. Data ważności 08/2025
WYPRZEDAŻ Kolendra owoc 50 g. Data ważności 08/2025

3,90 zł

Cena regularna: 4,90 zł

szt.
Apirectal maść 20g Farmina
Apirectal maść 20g Farmina

15,90 zł

Cena regularna: 17,90 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl